יהודית גליק – מלווה משפחות להעצמה כלכלית

​רוב המשפחות בישראל עובדות ומתפרנסות בכבוד, עובדות קשה, מתאמצות לעשות הכול על פי הספר וההיגיון כדי לנהל חיים כלכליים רגועים ולמרות כל זאת, רובינו מוצאים את עצמינו עם הלשון בחוץ… והכסף? הוא כבר מזמן עשה את דרכו החוצה מחשבון הבנק,

מי שנשאר דווקא כדיירי קבע הם המינוס המציק והחובות הגדלים , לא נעים..

אני לקחתי על עצמי את המשימה הלא פשוטה אך האפשרית, לעזור לכמה שיותר משפחות להגיע לתכנון כלכלי, לרוגע והגשמת מטרות על פי הערכים החשובים שלהם כמשפחה.

טלפון

050-517-2032

פייסבוק

הפרופיל שלי

דוא״ל

jud.hershko@gmail.com

ווטס-אפ

050-517-2032

לפני 10 שנים, חליתי בסרטן, מתוך המצוקה הפיזית, הגיעו המחשבות והתובנות להזדמנות שנפלה בחלקי לשינויים חשובים בחיי.

אחת התובנות החשובות, החזירה אותי למצבי הכלכלי הקשה: חובות רבים וגדולים, מינוס הזוי שמתאים לעסק עצמאי ולא למשק בית כמוני. חשבתי שהמחלה באה ללמד אותי משהו ולקחתי את ההזדמנות בשתי ידיים: עשיתי החלטה, הלכתי ללמוד ותוך פרק זמן קצר ביותר

החזרתי את החובות, המינוס נעלם ואפילו התחלתי להשקיע…

החלטתי באותו זמן שמכאן, אני מעבירה את כל הידע בנושא, לכל מי שנמצא במצוקה הזאת ומוכן לצאת איתי לדרך המדהימה שבסופה מחכים לו: שקט, רוגע כלכלי, והגשמת מטרות.

אני יודעת שכל מה שקשור לכסף, מחובר ביותר לרגש ועל מנת שנוכל לצאת ממירוץ העכברים ההזוי הזה, חשוב שנלמד איך להפוך את הכסף להגשמת המטרות והערכים שלנו.

המילים החשובות  שאני רואה בתהליך החשוב הזה של העצמה כלכלית הן: תכנון, תכנון ושוב תכנון. בסיום התהליך תהיה למשפחה שליטה על ניהול הכסף שלהם מה שיביא לרוגע כלכלי.

יהודית יקרה, תודה לך על הייעוץ המקצועי, ההכוונה, הסבלנות והדבקות במטרה לכל אורך הדרך. עברנו יחד תהליך של שנה שבו את הארת את עינינו וסללת את דרכנו לעבר האור, לחיים טובים יותר ומאושרים יותר. המצב הכלכלי היה מצב שלא

ידענו מה קורה איתו ולמה. את לימדת אותנו לעשות סדר, לבנות תקציב ותמיד להסתכל על מה שיש וממנו לתכנן, להוציא, להסתדר ואפילו לחסוך.

לסיכום, הצלת את המצב הכלכלי שלנו ואנו מודים לך על כך. המשיכי להצליח בעבודת הקודש שלך…

פזית ודרור

 

לקח זמן הרגשנו שאנחנו טובעים לאט אבל בטוח בתוך מערבולת המינוס הלוואה מינוס הלוואה. הבנו שאנחנו לא נצליח לבד אז ביקשנו עזרה וכמו כל דבר כשהמצב קשה עדיף לפנות למומחה וכן צריך לשלם גם אם בהתחלה זה נשמע לא הגיוני ובטח אמרו

גם לפניי ״ מה אשלם ? הרי הבעיה היא שאין לי כסף? אז … ספויילר … כן וכן !! זה משתלם ! יהודית ליוותה אותנו בשיטתיות בחן ובעקיר במקצועיות . למדנו על עצמינו על היחס שלנו לכסף . למדנו להתנהל בצורה נכונה צעד צעד. אחד הדברים המאוד משמעותיים מבחינתי הוא הכח שקיבלתי. לפני כן פחדתי מהבנקאי ( נו …) אבל למדתי לדבר כי ידע הוא כח… אפילו העזתי להתמקח על עמלות. לפני חודש הייתה בעיה בהעברת המשכורת שלי מיד התקשרתי הודעתי לו והבנתי שאני פשוט השליטה !!!

יעל ואריה זאפל

 

יהודית היקרה!!!

בדיוק חשבתי עלייך! מתנה לך לחג, אנחנו כבר לא במינוס!!! ולמשכורת שלי נוספו עוד 2000₪!!!! עובדת הרבה אבל גם נהנית מזה ! פינקנו את עצמינו בחופשה בוינה!!!

והכל בתקציב.

תודות לך!!!!

באהבה ובהערכה יעל

 

יהודית יקרה ואהובה, תודה!!!!

הצלחנו ליצור שינוי כלכלי משמעותי בחיינו הודות לכלים והידע שהקנית לנו בסבלנות ובחיוך בשילוב תמיכה ועידוד לאורך כל הדרך.

אוהבים ומעריכים מאוד

דבי ודורון

פלא-נט